Kwalifikowany Dostawca Węgla PGG S.A.

 

Kwalifikowany Dostawca Węgla (KDW) oferuje kompleksową obsługę, obejmującą transport, pomoc przy zakupie oraz zapewnienie bezpieczeństwa towaru zakupionego w e-sklepie PGG S.A.

Węgiel zakupiony w e-sklepie PGG S.A. z dostawą blisko Twojego miejsca zamieszkania jest przechowywany na składzie Kwalifikowanego Dostawcy Węgla PGG S.A. i podlega:

  • ubezpieczeniu w trakcie transportu oraz przebywania na składzie, aż do momentu odebrania przez Ciebie,
  • przechowywaniu na wydzielonym i oznaczonym miejscu na składzie,
  • monitorowaniu przez całą dobę,
  • ważeniu na legalizowanych wagach,
  • kontroli jakościowej przez PGG S.A.

Dodatkowo, jeśli jest taka możliwość u KDW, możesz zamówić dodatkową usługę dostawy węgla do Twojego miejsca zamieszkania za dodatkową opłatą, jednakże nie jest to obowiązkowe.

Węgiel dostępny z kopalń Polskiej Grupy Górniczej jest dostępny do zakupu na stronie spółki: https://sklep.pgg.pl/.

Po złożeniu zamówienia Przedstawiciel składu skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia realizacji. Jeśli nie uda się skontaktować, otrzymasz SMS informujący o statusie zamówienia.

Odbiór towaru w ustalonym terminie może być dokonany osobiście przez Ciebie lub przez upoważnionego przewoźnika. Jeśli przewoźnik odbierze węgiel w Twoim imieniu, konieczne jest przekazanie pracownikom punktu wydania oryginalnego pełnomocnictwa (nie skanu ani ksero). Nie ma możliwości przesyłania dokumentów pocztą w późniejszym terminie.

Każdy klient, który poprosi o pomoc w założeniu konta w sklepie PGG S.A. i złożeniu zamówienia, otrzyma taką pomoc od KDW.

WZÓR PEŁNOMOCNICTWA DO ODBIORU WĘGLA JEŚLI NIE MOGĄ PAŃSTWO SAMI PRZYJECHAĆ

 

PEŁNOMOCNICTWO

 

 

Best Trans Dariusz Augustyn

Adres: ul. Cieszyńska 48a

Telefon: 323227370, 570-111-902

Email: best_trans@vp.pl

czynne od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00

Kwalifikowany Dostawca Węgla PGG