Best Trans - autoryzowany sprzedawca węgla


Firma Best Trans powstała w 2000 roku. Od początku istnienia naszą podstawową działalnością była sprzedaż i dystrybucja węgla.

Jako autoryzowany dystrybutor węgla Polskiej Grupy Górniczej S.A.TAURON Wydobycie S.A.,  oraz Węglokoks Kraj Sp. z o.o. możemy zaoferować surowiec pochodzący z wielu sprawdzonych kopalń.

Usługi naszej firmy to nie tylko sprawna i szybka dostawa surowca transportem samochodowym lub kolejowym na terenie całego kraju, lecz także kompetentna pomoc w doborze węgla, który spełni Państwa oczekiwania.

Niezawodność firmy Best Trans zbudowana została między innymi na fundamencie wieloletniej praktyki w obsłudze dużych firm, wymagających dostaw hurtowych ilości surowca. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Oferujemy węgiel wydobywany przez:

pgg
tauron
węglokoks kraj

Jesteśmy uczestnikiem Programu Rzetelna Firma.

 

 

Firma Best Trans oferuje sprawną dystrybucję nawet największych ilości węgla na terenie całego kraju. Udowodniliśmy wielkokrotnie, że sprostamy każdemu logistycznemu i organizacyjnemu wyzwaniu – ku zadowoleniu naszych Klientów.

Prowadzona przez naszą firmę sprzedaż i hurtowa przebiega rzetelnie i szybko między innymi dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami:

PKP Cargo
Rail Polska

Best Trans to gwarancja jakości, niezawodności i atrakcyjnych cen.

Jakość naszych usług potwierdzają uzyskane certyfikaty: