Transport węgla zakupionego na sklepie internetowym


Null
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zajmujemy się odbiorem z kopalni lub punktu KDW zakupionego węgla i dostarczymy w dowolne miejsce na terenie Polski. Skorzystaj z naszej oferty odbioru i dostawy bezpośrednio zakupionego węgla pod Twoje drzwi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych dzięki czemu dostarczymy towar w dowolny punkt na terenie Polski. Możliwe wysyłki za pośrednictwem kuriera bezpośrednio z naszego składu opałowego. Realizujemy dostawy od 3 do 25T.

TRANSPORT CIĘŻAROWY

W dowolne miejsce i w dowolnym czasie przewieziemy węgiel który można przetransportować na kołach – bez względu na to, czy będą to materiały luzem, czy towar na paletach workowany. Obligatoryjnie dotrzymujemy terminów wskazanych na zleceniu.

 

Null
Null

Firma powstała w 2000 roku. Od początku istnienia naszą podstawową działalnością jest sprzedaż węgla. Wybierając naszą firmę możesz liczyć na szeroki wybór surowców od sprawdzonych producentów. Niezawodność firmy Best Trans zbudowana została między innymi na fundamencie wieloletniej praktyki w obsłudze dużych firm, wymagających dostaw hurtowych ilości surowca. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

 

Państwa zadaniem będzie, złożyć zamówienie ze sklepu a resztę zlecacie obiór i transport. Do odbioru węgla potrzebujemy pełnomocnictwo w oryginale. Kopię deklaracji CEEB, która została złożona do Centralnej Ewidencji Budynków. Ważne by adres budynku, w którym znajduje się źródło ciepła, musi być zgodny z adresem gospodarstwa domowego wskazanego w zamówieniu.

 

Dane kontaktowe

ul. Cieszyńska 48a
43-170 Łaziska Górne

tel. 32 322 73 70
tel. 500 106 698
tel. 503 158 543
email: best_trans@vp.pl