GROSZEK PLUS "Ekogroszek Ekopal" 


Ekogroszek EKOPAL produkowany jest z najwyższej jakości węgla kamiennego dostępnego na polskim rynku. Właściwy dobór i odpowiednia selekcja węgli oraz regularna kontrola jakości są gwarancją, że Ekogroszek EKOPAL to najlepszy wybór dla domu, środowiska i portfela.

Dodatkowym atutem jest możliwość stosowania Ekogroszku EKOPAL we wszystkich piecach z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Ze względu na wysoką jakość i bardzo dobre parametry, polecany jest do kotłów wszystkich klas w tym klasy 5.

Oferujemy ekogroszek w dwóch odmianach, różniących się podstawowymi parametrami:

  GROSZEK PLUS "Ekogroszek EKOPAL" GROSZEK PLUS "Ekogroszek MAX"
Qri  min. 26.000 kJ/kg min. 28.000  kJ/kg
Ar 2 - 7% 3 - 7%
Srt ≤ 0,8% < 0,6%

 

 

GROSZEK PLUS "Ekogroszek Ekopal" 


GROSZEK PLUS "Ekogroszek Ekopal"  wykonany z węgla kamiennego o granulacji 5-25 mm. To wydajne paliwo o wysokiej kaloryczności. Specjalnie dobrana selekcja odpowiednich węgli i stale wykonywana kontrola jakości gwarantują, że nasz ekogroszek jest świetnym wyborem do Twojego pieca. Stosowany może być w piechach z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Poniższe parametry pozwolą na używanie do wszystkich klas kotłów. 

Oferujemy ekogroszek w dwóch odmianach, różniących się podstawowymi parametrami:

  GROSZEK PLUS "EKOGROSZEK EKOPAL"
Qri  min. 24.000 kJ/kg
Ar 2 - 7%
Srt ≤ 0,8%

 

GROSZEK PLUS "Ekogroszek" jest uszlachetnioną frakcją węgla kamiennego o rozmiarach 5-25 milimetrów. To wydajne paliwo o wysokiej kaloryczności. Specjalnie dobrana selekcja odpowiednich węgli i stale wykonywana kontrola jakości gwarantują, że nasz ekogroszek jest świetnym wyborem do Twojego pieca. Stosowany może być w piecach z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Powyższe parametry pozwolą na używanie do wszystkich klas kotłów.